Витяжка на кухні: необхідний елемент і предмет інтерєру

Коли постає питання укомплектування кухні різним необхідним начинням, то витяжка – один із найважливіших елементів нормальних умов праці. Перш ніж купити витяжку, треба детально вивчити, які види є та який із них потрібне саме вам. А ще – окремі нюанси експлуатації та використання.

Отож основна група витяжок – плоскі. Вони легко закріплюються над плитою безпосередньо або знизу підвісної кухонної шафи. Вони добре викачують повітря у вентиляцію. Є види витяжок, які пропускають використане повітря через фільтри і повертають його назад у приміщення. Плоскі підвісні витяжки мають електродвигуни малої потужності, тому можуть охопити невеликий об’єм повітря.

Плоскі кухонні витяжки вбудовані встановлюються всередині кухонної шафки. Для того, щоб збільшити об’єм повітря для переробки, витяжка облаштована висувною забірною панеллю, яка втягує повітря.

Витяжки для кухні купольні або як їх називають кухонні ковпаки, кріпляться прямо над плитою до стелі або до стіни у тому ж положенні. Вони не очищають повітря, а тільки його викачують у вентиляцію.

Фільтри у витяжках поділяються на жироулювлюючі (летючі компоненти згоряння осідають на дрібній металевій сітці) та тонкого очищення за допомогою активованого вугілля. Фільтр може бути зроблений з металу, синтетики, вугілля.

Для кожної господині важливо, щоб витяжка на кухні працювала беззвучно, тому виробники принципово підходять до вирішення цього питання. А для більшої зручності витяжки оснащують підсвіткою із галогеном чи ламп накалювання. Вибираючи витяжку на кухню слід підібрати таку, що вдало б підійшла до загального інтер’єру. Тому виробники оздоблюють витяжки різними елементами дизайну – полоз отою, пластиком, чорним склом, цінними породами дерева.

Купити витяжку в Dolar.if.ua

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.