Як розкрутити сайт в пошуковій системі

yak-rozkrutiti-sajt-v-poshukovij-sistemiЗ 2016 по 2017 рік, пошуковий гігант Google ввів безліч нововведень.
Якщо ви тільки збираєтеся робити сайт, то передайте інформацію про те, яким вимогам повинен відповідати сайт для SEO вашим розробникам. Якщо ви робите проект самостійно, врахуйте всі вимоги при створенні сайту.

Отже, сайт готовий і він відповідає всім вимогам по посиланню вище. Перше, що потрібно зробити, це створити правильну структуру сайту на підставі семантичного ядра. Збір ключових слів для цільових сторінок як перший етап розкрутки.

Цільова сторінка — це сторінка входу відвідувача на сайт з того чи іншого запиту. Чим більше сторінок входу (категорій), тим більше шансів максимально збільшити і залучити цільову аудиторію. Пропоную три варіанти підбору ключових слів:

А) Для збору ключових слів ви можете звернутися до семантика (людина, що займається розробкою семантичного ядра або підбором ключових слів).

Б) Якщо у вас є навички користування системою контекстної реклами Google Adwords, то там можна швидко підібрати запити до ваших цільовим сторінкам.

Отже, ми дізналися, що конкуренція в сфері нашого бізнесу є, шанси також, і попит предостатній, тепер можна перейти безпосередньо до просування сайту в пошукових системах.

Контент на сайті

Контент — це інформація на сторінках сайту. Контентом може бути текст (статті, опис, рецепти), аудіо-матеріали, відео, зображення (фото, картинки, схеми і т.д)

Всі види контенту в сукупності для комерційного сайту (інтернет-магазину, наприклад), дають приголомшливі результати при продажах, в разі якщо він унікальний і корисний.

— По-перше унікальний контент впливає на ранжування сторінок, так як пошукові системи з легкістю відрізняють цікавий матеріал від марного.

— По-друге , корисним і цікавим матеріалом люди будуть ділитися з іншими, тим самим, поширять ваш матеріал в мережі разом з посиланням на ваш ресурс.

— Третє — корисний матеріал притягує все, що потрібно нам, а це нові відвідування, а з ними збільшення покупок.

Пишіть тексти для людей

Варіанти написання СЕО тексту для сторінок сайту:

— Замовити написання тексту у SEO копірайтера.

— Написати текст самостійно.

Останнім часом люди дуже лінуються читати і все більше дивляться і сприймають інформацію за допомогою відео. Для SEO за великим рахунком не важливо, що робила людина 10 хвилин на сайті, чи дивився він відео або читав статтю. І те й інше — відмінно.

Відео огляди картинка

Тому людині необхідно надати можливість вибирати. Тобто розмістити статтю, а також зробити відео огляд. В основному для комерційних тематик відео огляди актуальні до товарів, але іноді відео можна використовувати для «освітлення» групи товарів або послуг.

Картинки — це дуже важлива штука, від якої може залежати покупка, конверсія.
Не вставляйте на сайт низькоякісні зображення, намагайтеся знаходити першоджерело картинки або в кінці кінців купувати через фотобанкі.В ідеалі на комерційному сайті повинні бути зображення з високою роздільною здатністю на білому тлі для кращого сприйняття самого товару, що продається.

Оптимізація сайту

Як я говорив вище, є вимоги до сайту для оптимізації , якщо ваш сайт їх «підтримує» відповідно вінбуде позитивно сприйматися пошуковими системами, в разі якщо все налаштовано і зроблено вірно. Вникати в усі тонкощі оптимізація сайту не раджу, так як багато дрібниць, в яких відразу розібратися не вийти.
Якщо, ви все-таки бажаєте самостійно оптимізувати свій сайт для пошуку, то ласкаво просимо в керівництво по оптимізації сайту для Google.

Зовнішні фактори які впливають на розкрутку сайта
І так, давайте уявимо, що у нас є готовий і повністю оптимізований сайт, ми опублікували цікавий і унікальний контент, «залили» усі товари на сайт.
Якщо дані зміни були впроваджені для старого сайту , то результати не змусять себе чекати довго, і вже в перші пару місяців ви відчуєте реальний приплив відвідувачів.

Якщо ж ми зробили новий сайт, то для початку потрібно дати дізнатися про нього людям, а також пошуковим системам. Додаємо сайт в усі пошукові системи, створюємо групи в усіх соціальних мережах зі сторінкою компанії.

Аналітика сайту

Обов’язково для відстеження інформації про відвідування та поведінці на сайті користувачів необхідно проводити аналіз багатьох факторів:

А) Кількість відвідувань на місяць.

Б) Перегляди сторінок в місяць.

В) Показників відмов.
Г) Час відвідування сайту.

Також потрібно відстежувати сторінки виходу з сайту, сторінки входу і пошукові фрази, за якими відвідувачі приходять. Для аналізу цих факторів використовуємо Google Analitycs.

Статистика відвідувань сайту

На додаток до цього необхідно постійно відслідковувати позиції пошукових запитів, для того, щоб розвиватись активно онлайн.

Все це можете зробити самостійно або замовити послуги у спеціалістів optimize.kiev.ua

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.