Загальне призначення вантажних автомобільних ваг

zagalne-priznachennya-vantazhnix-avtomobilnix-vagПідприємства, діяльність яких будь яким чином пов’язана з транспортуванням або складським зберіганням вантажів, стикаються з необхідністю зважування вантажних автомобілів для визначення точної маси вантажу. . Для здійснення оперативного і точного визначення ваги транспортного засобу використовуються автомобільні ваги електронного або механічного типу, що відрізняються за цілою низкою параметрів. Устаткування такого роду дозволяє зважувати техніку, що перевозить найрізноманітніший вантаж, в тому числі сипучий або рідкий.

Обладнання для визначення маси вантажних автомобілів необхідні практично всім компаніям що здійснюють діяльність в сфері перевезень, промисловості, логістики, сільського господарства або торгівлі. Установка таких ваг та активна експлуатація дозволяє мінімізувати кількість втрат пов’язаних з виникненням помилок в облікових операціях великих фірм в процесах здійснення товарообігу. Отримання точних кількісних даних прямим чином впливає на рентабельність підприємства, тому необхідно відповідально підійти до вибору автоваг серед величезного асортименту — https://industries.com.ua/product-category/avto-vesa/.

Різноманіття ваг широко представлене на ринку — в продажу доступні вантажні автомобільні ваги найрізноманітніших моделей, що відрізняються між собою цілою низкою параметрів, включаючи конструкційне виконання, принцип дії, тип монтажного виконання, найбільшу межу навантаження та ще велику різноманітність характеристик та параметрів. Є можливість вибору не тільки типового варіанту, але й виготовлення індивідуального пристрою що задовольняє всі вимого замовника. Окрім своєї первинної функції, ваги дозволяють визначити навантаження яке здійснює транспортний засіб на дорожнє покриття, спрогнозувавши тим самим термін його зношення.

Обираючи ваги для зважування вантажних машин слід враховувати найбільшу масу транспортних засобів. Доступні за ціною ваги автомобільні на 20 тон найліпший варіант для зважування простих вантажівок без причіпа, але для визначення маси вантажного автопоїзда знадобиться більш вагоме обладнання. Важливо враховувати інтенсивність та режим зважувань, габаритні розміри, монтаж. Обираючи місце для майбутнього встановлення ваговимірювального обладнання необхідно враховувати наявність обладнаних під’їзних шляхів, та стан грунту.

Автомобільні ваги, в залежності від моделі, використовуються для статичного або динамічного зважування. Перший варіант виконує вимірювання маси вантажних машин з їх попередньою зупинкою, він є найбільш точним і повільним, в той час як другий дозволяє здійснювати цю процедуру прямо під час руху машин, але має невелику похибку. Сучасні автомобільні ваги на 40 тонн випускаються в обох варіантах, також як і обладнання, розраховане на інший вагу, полегшуючи тим самим остаточний вибір.

Розрізняють механічні та електронні вантажні автомобільні ваги. Перші мають просту і надійну конструкцію, але поступово виходять з користування, значно поступаючись другим за функціоналом. Спеціалізоване програмне забезпечення електронних ваг дозволяє не тільки здійснювати безпомилковий контроль маси вантажу, а й заносити в пам’ять отриману інформацію, в тому числі для подальшого використання отриманих даних в програмах товарного обліку що застосовуються на підприємствах.

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.