Покрівля на століття — це реально

pokrivlya-na-stolittya-ce-realnoПокрівля на століття — це реально

Інтернет магазин будівельних матеріалів Квадратбуд у Львові

Щоб покрівля прослужила вашому будинку не десятиліття, а навіть століття, необхідно грамотно підійти до питання вибору покрівельних матеріалів. Великий асортимент сучасних видів покрівлі представлений в магазині будматеріалів Квадратбуд. Цей магазин будматеріалів рекомендують багато. Тут завжди широкий асортимент і кращі ціни. Дах не повинна текти, зобов’язана забезпечувати надійну теплоізоляцію, не може збирати конденсат. Тому, найкраще буде віддати перевагу гнучкій черепиці або металочерепиці — на ваш вибір. Вартість продукції доступна (в порівнянні з керамічними аналогами), термін експлуатації перевищує п’ятдесят років, бітумна черепиця підходить для покрівлі навіть найскладніших архітектурних рішень завдяки своїй гнучкості.

В асортименті магазину

-Гнучка черепиця

-битумна черепиця

-металлочерепица

Ринва металеві

Для захисту покрівлі і фасаду будівлі від скупчення дощової і талої води використовуються Ринва металеві або пластикові. Вартість металевих варіацій вище, але і термін експлуатації виробів довше. В асортименті зливні жолоби для відведення води різних кольорів і розмірів. Для малоповерхових будівель замовляють слив на 2 метри тоді, як для високих приватних будинків набувають жолоби довжиною в чотири метри. Є спеціальне захисне покриття, що охороняє від негативного впливу на метал вологи.

Ринва пластикові

Більш доступними, але не менш практичними вважають Ринва пластикові ціна на які в магазині найвигідніша, ринви різні за своїм кольоровим виконання, не бояться низьких і високих температур, є міцними і довговічними. Всього лише за ціною від 154 гривень ви зможете придбати надійний захист для вашої покрівлі із пластику будь-якого кольору і відтінку (довжина жолоба становить три метри). Дах не повинна текти, зобов’язана забезпечувати надійну теплоізоляцію, не може збирати конденсат. Тому, найкраще буде віддати перевагу гнучкій черепиці або металочерепиці — на ваш вибір. Вартість продукції доступна (в порівнянні з керамічними аналогами), термін експлуатації перевищує п’ятдесят років, бітумна черепиця підходить для покрівлі навіть найскладніших архітектурних рішень завдяки своїй гібкості.На всі види будівельних, покрівельних та оздоблювальних матеріалів видається гарантія.

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.