Натуральний паркет — саме естетичне і довговічне підлогове покриття

Натуральний паркет - саме естетичне і довговічне підлогове покриттяНатуральний паркет — саме естетичне і довговічне підлогове покриття

Компанія «Оскар»

Компанія «Оскар» надає послуги лакування паркету і з укладання дерев’яного паркету, по монтажу плінтусів і з покриття підлоги спеціальними захисними маслами і лаками. Лакування паркету дозволить продовжити термін служби підлогового покриття, захистити дерево від негативного на нього впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень.

паркет

Завдяки лаку, паркет не вбирає в себе воду, не гниє, на ньому не з’являється цвіль і грибок — дошки не змінюють своїх властивостей і характеристик протягом усього терміну експлуатації, аж до нової циклювання і повторного лакування. Вартість послуги складає всього 18 гривень за кожен квадратний метр обробленого статі.

Шліфування паркету

Шліфування паркету oscar-parquet.com.ua знадобиться в тому випадку, якщо покриття з натурального дерева вже втратило свою колишню новизну і привабливість через довгого терміну експлуатації або природного зносу. У процесі шліфування майстрами компанії знімається верхній шар дерева для його поновлення. Потім поверхня полірується і на неї наноситься захисний шар масла або лаку.

Лакування паркету

Важливо пам’ятати, що часта шліфування може привести до того, що паркетні дошки стануть дуже тонкими і ламкими, тому замовляти послугу слід лише в крайній необхідності. Фахівці компанії проведуть роботи по циклювання, шліфування і лакування підлог швидко, якісно і недорого. Лакування паркету дозволить продовжити термін служби підлогового покриття, захистити дерево від негативного на нього впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Завдяки лаку, паркет не вбирає в себе воду, не гниє, на ньому не з’являється цвіль і грибок — дошки не змінюють своїх властивостей і характеристик протягом усього терміну експлуатації, аж до нової циклювання і повторного лакування. Використовується сучасне обладнання та інноваційні технології. Клієнт сам вибирає лакофарбову продукцію для створення верхнього захисного шару. Видається гарантія.

Важливо

Навіть при наявності незначних нерівностей на поверхні підлоги, покладений паркет буде неякісним і недовговічним, що потребують дуже швидкої його заміни або часткового ремонту. Така підлога протягом вже перших місяців втратить свій естетичний вигляд, почне скрипіти, просаджувати. Важливо правильно вибрати і нанести масло, лак для захисту дерева від вологи і механічного впливу.

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.